Lucic ( Wilhelmsson, 40.perc), Mellberg, Jakobsson,  Edman –
M. Nilsson,  Linderoth, A. Svensson (Källström, 76.perc), Ljungberg –
Ibrahimovics (Allbäck, 82.perc), Larsson.

Vezetőedzők: Lars Lagerbäck, Tommy Söderberg

Pejev, Hrisztov, S. Petrov, M. Petrov (Lazarov, 85.perc) –
Jankovics (Dimitrov, 62.perc)-
Berbatov (Mancsev, 76.perc).

Vezetőedző: Plamen Markov

Sárga lap: Petkov (18.perc, rálökte Ibrahimovicsot Zdravkovra), Kirilov (23.perc, leütötte Ljungberget), Jankovic (24.perc, megrúgta Ljungberget), Linderoth (52.perc, hátulról beletalpalt Pejevbe), Ibrahimovics (65.perc, belerúgott Kirilovba), Ivanov (71.perc, belerúgott Ljungbergbe)

Piros lap:

1.perc: Svéd középkezdéssel indul a mérkőzés.

3.perc: Ibrahimovics vett át pazar mozdulattal egy hosszú indítást, öt méterről leadott lövését a védők blokkolták.

12.perc: Stilian Petrov forgolódott két svéd között, majd gurítását Martin Petrov lőtte húsz méterről Isaksson kezébe.

16.perc: Martin Petrov hagyta állva védőjét, beadását Jankovics lőtte kapura. A labda a kapufa és Berbatov lába között suhant el.

18.perc: Ibrahimovics startolt egy labdára, de Petkov rálökte a svédet a kimozduló bolgár kapusra. A játékvezető közvetett szabadrúgást ítélt a bolgár ötösről, amelyet Larsson gurított le Edmannak, aki a kiugró védőkbe bombázott.

21.perc: Nilsson robogott el a jobb szélen, beadására Larsson érkezett, aki estében centikkel pörgetett felé.

25.perc: Martin Petrov egy visszakapott labdát a tizenhatossal egy vonalban, és 18 méterről kapura rúgott. Alig ment mellé.

27.perc:Ivanov beadására Berbatov bólintott ívelve 13 méterről, Isaksson hatalmas bravúrral paskolta ki a labdát a léc alól.

Rendkívül változatos, lüktető a mérkőzés. Talán az EB eddigi legjobb meccse!

32.perc: Ibrahimovics lépett ki teljesen egyedül a lesreállítással kísérletező védők közül. A kapusra vezetve a labdát a szintén üresen érkező Ljungberghez passzolt, aki öt méterről az üres kapuba továbbított.1:0!

39.perc: Egy lefejelt labdát Ljungberg lőtt estében kapura, Zdravkov elfekve kaparintota meg a labdát.

40.perc: Lucicot bordán rúgták a meccs hevében, helyére Wilhelmsson kerül.

45+2. perc: Pejev szánja magát lövésre, de közel 10 méterrel célt téveszt. Riley ezt követően lefújja az első félidőt, így megérdemelt svéd vezetéssel vonulnak pihenőre a csapatok.

46.perc: Kezdetét veszi  a második félidő. Cserék nem történtek.

48.perc: Martin Petrov ívelt a svéd ötösre, Jankovics senkitől sem zavartatva mellé bólintott.

48.perc: Rögtön itt a válasz!Ibrahimovics sarokkal ugratta ki Ljungberget, akinek ziccerét bravúrral védte Zdravkov.

56.perc: A tarthatatlan Martin Petrov könnyedén játssza magát tisztára, de a tizenhatos sarkáról elcsavart lövése centikkel elsuhan a kapufa mellett.

57.perc: A kihagyott helyzetek megbosszulták magukat: Edman balról ívelte középre a labdát, Henrik Larsson bevetődve fejelte a kapu bal oldalába.2:0!

58.perc:Összeomlott a bolgár csapat! Svensson ezúttal a másik oldalról adott középre, megint Larsson érkezik, és bólint:3:0!

61.perc: Svensson szabadrúgására Ibrahimovics tisztán érkezik az ötös vonalánál, de senkitől sem zavartatva fölé fejelt.

62.perc: Jankovics helyett Dimitrov

72.perc: Ibrahimovics lopott labdát a tétovázó védők között, zicerben vezeztte a labdát Zdravkovra de ismét a bolgár hálóőr nyerte kettejük párharcát.

76.perc: Cserék mindkét oldalon: a labdához sem érő Berbatov helyett Mancsev, Svenson helyett Källström.

77.perc: Ljungberget ugratták ki, betört a tizenhatos területére, ahol Ivanov csak szabálytalanul tudta szerelni. Tizenyegyes! A büntetőt Ibrahimovics Zdravkov hasa alatt lövi a kapuba.4:0!

82.perc: Ibrahimovicsot Allbäck váltja.

85.perc: Martin Petrov elhagyja a pályát, Lazarov áll a helyére.

90+1. perc: Larsson ugratta ki mesterien a frissiben beállt Allbäcket, aki 18 méterről, egy pattanás után hatalmas gólt lőtt, Zdravkov csak belekapni tudott a labdába.5:0!

90+3. perc: Vége a mérkőzésnek!