Belföld

Lesz észak-déli autópálya Magyarországon át

Európai Parlament elfogadta csütörtökön, hogy az észak-déli európai közlekedési folyosó Magyarországon át jusson el egészen az Adriáig - mondta Gurmai Zita az MTI-nek.

A jelenleg megfigyelői státusban Brüsszelben tartózkodó szocialista képviselő telefonon elmondta: az Európai Parlament az unió elkövetkező, 2020-ig tartó közlekedésfejlesztési koncepcióját fogadta el csütörtökön. Ennek tárgyalása során foglalkozott 30 projekttel, amelyek beruházási összege együttesen mintegy 700 milliárd euró.

Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Olvasói sztorik