Belföld

Vége a „kötelező” elbliccelésének

[VG] Százezernyi, kötelező biztosítást nem kötött járműtulajdonost szűrnek ki augusztusig a BM és a biztosítók közös adatbázisa révén. A bliccelők listáját a jegyzőknek küldik ki, akik kivonják az érintett járműveket a forgalomból. A "kötelező" üzletágon a biztosítók tavaly 2,6 milliárd forintot vesztettek. Részletek a Világgazdaságban! >>>
Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Olvasói sztorik