Belföld

Az erős zloty visszaveti a lengyel exportot

(FN) Idén decemberben Lengyelország folyó fizetési mérlegének hiánya várhatóan a GDP 5,5 százaléka lesz. #<#Ez kedvezőbb, mint az egy évvel korábbi 6,2 százalék, ám magasabb, mint a márciusban regisztrált 5,3 százalék. Az idei harmadik hónaphoz képest azért növekedhet a deficit, mert az erős zloty negatívan hat a lengyel kivitelre.

Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Olvasói sztorik