Belföld

Gyorsított eljárásban állítják bíróság elé a polgármestert, aki a sárgarépa kódjával lopott legót a Tescóból

Horváth László Facebook-oldala
Horváth László Facebook-oldala

Gyorsított eljárásban állítja bíróság elé az Egri Járási Ügyészség Bujáki Ferencet, Terpes polgármesterét, aki május elején legót lopott a sárgarépa kódjával az egri Tescóból – tudta meg a 24.hu. Bujáki az úgynevezett „banántrükk” módszert alkalmazta. Ezt azt jelenti, hogy egy olcsóbb termék – jellemzően gyümölcs vagy zöldség – vonalkódját húzzák le az önkiszolgáló kasszánál, és nem annak az áruét, amit végül hazavisznek. Bujáki lapunktól értesült arról, hogy hamarosan bíróság elé állítják.

A teljes cikket előfizetőink olvashatják el.
Már csatlakoztál hozzánk?
a folytatáshoz!
Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Olvasói sztorik