Szórakozás

Iszak Esztert Lissák Laurára cserélték A Nagy Duett utolsó két adására

TV2
TV2
A Spíler TV-n dolgozó Lissák újabb műsorvezetői feladatot kapott.

A TV2 már napokkal ezelőtt kommunikálta, hogy Iszak Eszter helyét Lissák Laura veszi majd át A Nagy Duett háttérműsorában. Ám a csere miértjeiről nem közöltek információkat, így sokakat meglephetett vasárnap este a műsort nézve, hogy miért a Dancing with the Stars egykori – egyébként kimondottan műsorvezetői babérokra törő – táncosa sétált be a stúdióba Till Attilához és Liptai Claudiához.

A story.hu úgy értesült, a csere azért történt a TV2-n belül, mert két plusz adást behozott a csatorna a zenés showműsorból annak nézettségi sikere miatt, Iszak szerződése azonban csak az eredetileg betervezett számú adásra szólt.

Iszak eközben már Spanyolországban nyaral a családjával, néhány napja pedig búcsúzkodós posztokat közölt a műsor kapcsán.

Kerestük a TV2 Sajtóosztályát is, hogy érdeklődjünk a csere okairól, amint válaszokat kapunk, cikkünket frissítjük.

A múlt héten volt már egy érdekes csere műsorvezetői csere a csatornánál: akkor Orosz Barbara távozott a Mokkából, helyére két új arc került.

Kapcsolódó

Ajánlott videó

Olvasói sztorik