Az Inter az első olasz csapat, amely megállította a Napolit

Az első nyolc fordulót hibátlanul teljesítő Napoli focicsapata pont azt az Intert fogadta szombaton este a Serie A-ban, amely egyedüliként a mezőnyben tartani tudta a lépést a nápolyiakkal. Az első félidőben a hazaiknak volt egy hatalmas gólszerzési lehetőségük, Handanovic azonban két közeli lövést is bravúrral védeni tudott egymás után.

A csapat, amit Pep Guardiola is csodálattal néz
Olaszországban egyelőre tarol a Napoli labdarúgócsapata, amely még a Manchester City katalán vezetőedzőjét is lenyűgözte.

A második játékrész milánói helyzettel indult, majd az utolsó negyedórához érve Insignének volt egy ígéretes távoli lövése, de nem talált végül kaput. Egyik csapat se tudta bevinni a győztes találatot, maradt a 0-0.

A Napoli a bajnokságban először veszített pontokat az idényben, míg az Inter ugyan másodszor játszott döntetlent, de még mindig veretlen. A két csapatot két pont választja el egymástól.