Arsenal's German midfielder Mesut Ozil (L) gestures as he celebrates scoring his team's second goal during the English Premier League football match between Middlesbrough and Arsenal at Riverside Stadium in Middlesbrough, northeast England on April 17, 2017. / AFP PHOTO / Lindsey PARNABY / RESTRICTED TO EDITORIAL USE. No use with unauthorized audio, video, data, fixture lists, club/league logos or 'live' services. Online in-match use limited to 75 images, no video emulation. No use in betting, games or single club/league/player publications.  /

Kapaszkodik az Arsenal

2017. 04. 18. 09:29

Az Arsenal előbb Lexis Sánchez remek szabadrúgás góljával szerzett vezetést, majd Negredo egyenlítése után Mesut Özil második találatával vitte el a három pontot a Middlesbrough stadionjából (2-1).

Ugyan mindez a 33. fordulóban történt, de Arséne Wenger még csak 31 meccsnél jár. Az Arsenal a BL-t érő negyedik helyen lévő, 32 meccset játszó Manchester Citytől hét, a harmadik, 33 meccses Liverpooltól nyolc pontra van leszakadva és a hatodik a tabellán.

Fogadj a szezon legjobb meccseire a Tippmixpron!

Ha jól hajráznak, egyáltalán nem tűnik reménytelennek, hogy a francia menedzser, akinek idény végén lejár a szerződése és még nem dőlt el, hol folytatja pályafutását, sorozatban huszadszor is BL-be vezényelje tanítványait.