Barcelona's Uruguayan forward Luis Suarez celebrates after scoring the opener during the Spanish Copa del Rey (King's Cup) semi final second leg football match FC Barcelona vs Club Atletico de Madrid at the Camp Nou stadium in Barcelona on February 7, 2017. / AFP PHOTO / Josep Lago

Három piros lap és két gól a Barca-Atléticón – videó

2017. 02. 07. 22:54

A Király-kupa elődöntőjének visszavágóján Barcelonába látogatott az Atlético Madrid. Az első mérkőzést a katalánok nyerték Luís Suárez szólójával és Lionel Messi bombájával (1-2).

Az uruguayi támadó kedd este is beköszönt, az első félidőben az argentin klasszis lövését csak kiütni tudta Miguel Ángel Moyá kapus, a kipattanót pedig Suárez simán bepasszolta.

A 30 éves támadó a 127. meccsét játszotta gránátvörös-kék mezben, és már a 107. gólját jegyezte.

A második félidőben bő tíz percen belül Sergi Robertót és Yannick Ferreira Carrascót is kiállította Jesús Gil Manzano játékvezető.

Kevin Gameiro a 80. percben büntetőt rontott, de három perccel később sikerült egalizálnia. A hajrában Suárez is piros lapot kapott, de így is bejutott a döntőbe a Barcelona.

A másik ágon szerda este 0-0-s első meccs után csap össze újra a Deportivo Alavés és a Celta Vigo.