10 Dani Parejo of Valencia CF (L) and 04 Mikel Villanueva of Malaga CF  during the Spanish La Liga Santander soccer match between Valencia  CF vs Malaga CF  at  Mestalla Stadium on December 4, 2016. ( Photo: Jose Miguel Fernandez de Velasco / NurPhoto ) (Photo by Jose Miguel Fernandez/NurPhoto)

Másfél hónap után nyerhetett volna a Valencia, aztán jött a 93. perc

2016. 12. 05. 07:53

Nem szakadt meg a Valencia október közepe óta tartó nyeretlenségi szériája, miután hazai pályán 2-2-re végeztek a Málagával a spanyol labdarúgó-bajnokság (La Liga) 14. fordulójában.

Gyors gólváltással indult a mérkőzés, Fornals már a 3. percben megszerezte a vezetést a vendégeknek (0-1), erre négy minutummal később Rodrigo már válaszolni is tudott (1-1).

Medrán a 34. percben már a Turia-parti csapatot jutotta előnyhöz (2-1), amely szinte az egész mérkőzés végéig kitartott. Csakhogy a ráadás harmadik percében ismét jött Fornals, és egy pontot megmentett együttesének.

Fornals egyenlítő találata az utolsó pillanatban:

A Valencia legutóbb október 16-án, a Sporting Gijón otthonában nyert a spanyol élvonalban. Cesare Prandelli legénysége mindössze 16. a tabellán, két ponttal a már kieső helye álló Deportivo La Coruna előtt.

Ne hagyd ki az ősz legjobb legjobb focimeccseit. Fogadj a Tippmixpron!