Az meg van, amikor Király Gabi izomból kiüti Zlatan Ibrahimovicot?

Pénteken a Southampton ellen (2-0) kettőt vágott Zlatan Ibrahimovic, ezzel két mérkőzésen három góllal járult hozzá a Manchester United hat pontjához és listavezető helyéhez.

Az első gólt a 36. percben fejelte a svéd a hálóba, amiről hamarjában eszünkbe jutott egy másik fejes gólja. Egy 14 évvel ezelőtti.

2002. október 12.-én, kilenc nappal a svéd támadó 21. születésnapja után éppen Solnában, a Rásunda Stadionban játszott Eb-kvalifikációs meccset a magyar válogatott. Fehér Csaba remek jobboldali szólója, majd centerezése után Kenesei Krisztián már a meccs elején megszerezte a vezetést válogatottunknak, amire elég sokáig nem volt válaszuk a svédeknek, mígnem a 75. percben jött az ifjú Zlatan és gólt fejelt Király Gábor kapujába.

Az azóta 107. válogatottságával rekordot felállító, a nemzeti együttestől nemrég visszavonuló Király kicsit tempót tévesztett, megkésett az öklözéssel és a labda helyett állcsúcson csapta a svédet. Konkrétan kiütötte.