Erre az NB2-es gólra még Lionel Messi is büszke lenne

2016. 02. 29. 11:53

Messi? Neymar? Ronaldo? Ugyan, Wittrédi! Parázs hangulat és csodagól volt a hétvégi Budaörs-Zalaegerszeg (1-5) mérkőzésen.

Eseménydúsra sikeredett a vasárnapi NB2-es rangadó, a Budaörs-Zalaegerszeg mérkőzés. A hazaiak a 23. percben vezetést szereztek, amit az első félidőig sikerült őrizniük. Ahogy kifutottak a pályára a második félidőben valami megváltozott a Pest megyeieknél, három perc alatt két piros lapot gyűjtöttek be. Ezután teljesen szétesett a csapat és a mérkőzés lefújásáig öt gólt sikerült bekapniuk.

Mind közül a ZTE negyedik találata volt a legemlékezetesebb. A kékek középpályása, Wittrédi Dávid a tizenhatosról kívülről bökött alá a labdának és emelte azt át a kapuson. Ilyen gyönyörű gólt nem mindennap látni.

A mérkőzésen elszakadt a cérna a hazaiak trénerénél is, állandóan bekiabált, ezért Miskei Attilát a lelátóra küldte a játékvezető. Távozóban a kispadtól, a tréner tovább dohogott és az iránt érdeklődött, hogy a bíró spori küzd-e még az insomnia tüneteivel. Miskei szó szerint azt kérdezte:

Hogy tudsz aludni éjszaka? Hogy tudsz lefeküdni? Szégyelld magad!

NB2, 17. forduló, eredmény:

BUDAÖRS SC–ZTE 1–5 (1–0)
Gólszerző: Csobánki (1–0) a 23., Forgács A. (1–1) a 62., Daru (1–2) a 74., Wittrédi (1–3) a 80., Wittrédi (1–4) a 85., Városi (1–5) a 92. percben
Kiállítva: Csobánki (második sárga lap után) az 57., Tányéros (Városit buktatta) a 60. percben