Chelsea's Brazilian midfielder Oscar misses from the penalty spot during during the English Premier League football match between Chelsea and Watford at Stamford Bridge in London on December 26, 2015. The game finished 2-2. AFP PHOTO / OLLY GREENWOOD

RESTRICTED TO EDITORIAL USE. NO USE WITH UNAUTHORIZED AUDIO, VIDEO, DATA, FIXTURE LISTS, CLUB/LEAGUE LOGOS OR 'LIVE' SERVICES. ONLINE IN-MATCH USE LIMITED TO 75 IMAGES, NO VIDEO EMULATION. NO USE IN BETTING, GAMES OR SINGLE CLUB/LEAGUE/PLAYER PUBLICATIONS. / AFP / OLLY GREENWOOD

Otthon ikszelt az újonccal a Chelsea

Vaskor Máté
Vaskor Máté

újságíró. 2015. 12. 26. 19:27

Az edzőváltást követően először irányította a Chelsea-t a holland Guus Hiddink, az ellenfél pedig az újonc, ám kiválóan menetelő Watford volt a Stamford Bridge-n.

Bő fél órát kellett várni rá, hogy megtörjön a gólcsend, Diego Costa félfordulatból bombázott a vendégek kapujába egy szöglet után.

Még a szünet előtt egyenlíteni tudott ugyanakkor a Watford, Deeney a büntetőpontról volt eredményes.

Sőt, a szünet után át is vették a vezetést a Lódarazsak, Ighalo lövése vágódott védhetetlenül a felső sarokba.

A félidő felénél Diego Costa kapott remek kiugratást Williantől, a spanyol pedig kíméletlenül kihasználta ziccerét.

A végén akár még a győzelmet is megszerezhette volna a Chelsea, de Oscar kihagyta a megítélt büntetőt, így egy ponttal kellett megelégednie mindkét félnek.