Iszonyatosan nagy gólt lőtt Pogba

paul pogba (paul pogba)

A Juventus-Napoli rangadót 3-0-ra a Zebrák nyerték.

A Serie A 12. fordulójának vasárnap esti meccsein előbb a Fiorentina fogadta a kiesőzónában található Sampdoriát, így szinte borítékolható volt a lilák győzelme.

A firenzeiek az első félidőben már 2-0-ra is megléptek Rossi duplájával, majd a vendégek a 74. percben Gabbiadini révén szépítettek és mint kiderült, ez is maradt a végeredmény, 2-1-re nyert a Fiorentina.

Zseniális gólt rúgott
Fotó: AFP

A Juventus-Napoli csata még simább volt, hiszen a torinóiak már a 2. percben bevették a dél-olasz együttes kapuját Llorente révén, majd a kiharcolt előnyt sokáig tartották, hiszen a következő gólt csak a 74. percben szerezték: Pirlo szabadrúgásból mattolta Reinát.

Aztán jött a szezon egyik legzseniálisabb találata: Paul Pogba előbb felpörgette magának a labdát, majd mesteri mozdulattal küldte azt kapásból a hálóba (3-0).

Győzelmével a Juventus egy pontra megközelítette az éllovas Romát, a Napoli pedig maradt a 3.