Fura gól után Juventus-győzelem Genovában

Nem tudott nagy ellenállást kifejteni a Genoa a Juve ellen. Az első gól megmosolyogtató körülmények között született.

A Juventus igazi olasz stílusú meccsen győzött Genovában. Túlságosan szép akciókat nem láthattunk a találkozón. A torinói csapat a korán megszerzett vezetést követően olyan nagyon nem rohant előre, mégis, egy egyéni akció végén növelte előnyét.

Krasic sokadszor bizonyította, hogy a Juventus legjobb nyári igazolásának számít. A szerb gólja is megpattant a genovai kapuson, Eduardón, de nem volt annyira potyaízű, mint az első találat Marchisio lövése után.

A Genoa két győzelem után ezúttal csak kapufákra volt képes. Rudolf Gergely 12 perccel a vége előtt lépett pályára. Több ígéretes megmozdulása is volt a magyar válogatott csatárnak, a 93. percben kapura is lőtt, de gól végül nem született.

Eredmény, olasz labdarúgó bajnokság:

Genoa – Juventus 0-2 (0-2)
gólok:
Eduardo (öngól – 18.), Kraszics (23.)

A találkozó első gólja:

Az olasz bajnokság szombati mérkőzésein: Roma-Udinese 2-0, Milan-Fiorentina 1-0.