CLEVELAND, OH - DECEMBER 25: Tristan Thompson #13 sets a pick as Kyrie Irving #2 of the Cleveland Cavaliers drives around Klay Thompson #11 of the Golden State Warriors during the second half at Quicken Loans Arena on December 25, 2016 in Cleveland, Ohio. The Cavaliers defeated the Warriors 109-108. NOTE TO USER: User expressly acknowledges and agrees that, by downloading and/or using this photograph, user is consenting to the terms and conditions of the Getty Images License Agreement. Mandatory copyright notice.   Jason Miller/Getty Images/AFP

Drámai meccset játszott egymással a liga két legjobb csapata

2016. 12. 26. 08:38

Kelet és Nyugat listavezetője csapott össze vasárnap, a Cleveland Cavaliers fogadta a Golden State Warriorst.

Sok hibával nyitott mindkét csapat az első negyedben, majd rendezték a sorokat támadásban, a nagyszünetre 49-38-as Warriors-vezetéssel vonultak a felek.

LeBron James tartotta meccsben a Clevelandet a harmadik negyedben, négy triplát is berámolt. A Golden State növelni tudta előnyét a záró etapban, de a hazaiak nem adták fel, két perccel a vége előtt egyenlítettek, majd Kyrie Irving pár másodperccel a vége előtt megszerezte a győzelmet csapatának.

Kevin Durant nagyot játszott (36 pont, 15 lepattanó), de ez sem volt elég a Warriors-sikerhez, James 31 ponttal és 13 lepattanóval vezette győzelemre a Cavst.