Timea Babos (HUN) during her First Round match in the Aegon Classic played at the Edgbaston Priory Club, Birmingham, England, on 13, June 2016 - Photo James Marsh / Backpage Images / DPPI

Babos Tímeát csak a döntőben tudták megállítani

2016. 08. 05. 19:18

Babos Tímea vereséget szenvedett a 250 ezer dollár összdíjazású florianopolisi tenisztorna döntőjében – írja a babostimea.hu.

A szombattól már a riói olimpián szereplő magyar játékos az első játszmát 32 perc alatt könnyedén nyerte 6:2-re a román Irina-Camelia Begu ellen. A másodikban mindketten kétszer-kétszer elvesztették adogatójátékukat, 4:4-ig fej-fej mellett haladtak. Ekkor a világranglistán 31. rivális ismét brékelt, a saját szervajátékát pedig biztosan hozta, így egyenlített.

A harmadik szettben 3:3-ig ismét szoros volt az állás, innentől kezdve azonban a világranglistán 44. magyar versenyző nem nyert gémet, így 2:09 órás meccsen maradt alul.

Babos Tímea csütörtökön Jani Réka-Lucával az oldalán szenvedett vereséget a páros verseny döntőjében.