Babos: párosban szép az élet Madridban

2016. 05. 04. 15:15

Kazah partnerével már a legjobb nyolc között vannak.

Babos Tímea és kazah partnere, Jaroszlava Svedova győzelemmel mutatkozott be a közel ötmillió dollár összdíjazású madridi salakpályás tenisztornán. A páros az első körben erőnyerő volt, így a nyolcaddöntőben kapcsolódott be a küzdelmekbe. Az ellenfél a Lara Arruabarrena, Sara Errani duó volt. Az olasz játékos korábban ötször nyert Grand Slam-versenyt párosban, és volt világelső is.

A magyar, kazah kettős végig kontroll alatt tartotta a mérkőzést, és 66 perc alatt bejutott a legjobb nyolc közé – írja a babostimea.hu.

A negyeddöntőben vagy a Garcia, Mladenovic, vagy Xu, Zheng páros lesz az ellenfél. Babos egyesben is indult a tornán, az első fordulóban a hazai közönség előtt szereplő Carla Suárez-Navarro búcsúztatta.

Eredmény – Tenisz, Madrid, páros, második forduló

Babos Tímea, Jaroszlava Svedova (magyar, kazah, 3.)-Lara Arruabarrena, Sara Errani (spanyol, olasz) 6:3, 6:3