Denmark's Mikkel Hansen dribbles the ball during the 24th Men's Handball World Championships Eighth Final EF5 match between Iceland and Denmark at the Lusail Multipurpose Hall in Doha on January 26, 2015.  AFP PHOTO / AL-WATAN DOHA / KARIM JAAFAR

Kézilabda-Eb: csak megszorongatni tudták Dániát az oroszok

Vaskor Máté
Vaskor Máté

újságíró. 2016. 01. 16. 21:58

A magyarok Montenegró felett aratott győzelmét követően a csoportban szereplő másik két válogatott, Dánia és Oroszország csapott össze.

A 31-25-ös végeredmény nem tükrözi igazán a mérkőzés lefolyását, hisz az első félidőben szinte végig az oroszok vezettek és egészen az 50. percig partiban voltak a riválissal.

A hajrában jött ki igazán a két fél közti különbség, Mikkel Hansen társaival valósággal felőrölte a végjátékban az ellenfelet.