Szolnok, 2015. november 18.
Dino Gregory (b), a Szolnok játékosa zsákol a görög Evangélosz Margarítisz mellett a férfi kosárlabda Európa Kupa, E csoportjának 6. fordulójában játszott Szolnoki Olaj – PAOK Szaloniki mérkõzésen a szolnoki Tiszaligeti Sportcsarnokban 2015. november 18-án. A magyar csapat 78-69-re gyõzött.
MTI Fotó: Bugány János

Három győzelem után kikapott az Olaj

2015. 12. 02. 21:15

Két elrontott negyed miatt esélye sem volt a magyar csapatnak Oroszországban.

A férfi kosárlabda Európa Kupa E csoportjának nyolcadik fordulójában a Szolnoki Olaj az orosz Zenit Szentpétervár vendége volt. A magyar együttes három győzelemmel a háta mögött érkezett a találkozóra. Sajnos nem indult jól az összecsapás, egy negyed után már tizennégy ponttal vezetett a házigazda (24-10).

Sajnos hiába hozta a második negyedet döntetlenre, a bravúros fordítás lehetősége a félidő után úszott el. A záró felvonás előtt már 28 ponttal vezetett a Zenit (70-42).

A negyedik negyedet három ponttal megnyerte a Szolnok, de így is kikapott huszonöttel (89-64).  A magyar bajnok három győzelemmel és öt vereséggel áll a sorozatban. A következő körben, egy hét múlva a török Besiktas érkezik a Tisza-parti városba.