?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Esélyt sem adott ellenfelének a Szeged a BL-ben

2015. 11. 14. 20:50

A MOL-Pick Szeged hazai környezetben hét góllal legyőzte a svéd Kristianstad csapatát a férfikézilabda Bajnokok Ligája szombati játéknapján.

A magyar együttes Källman vezérletével hamar ellépett 6-2-re, ám innen még visszakapaszkodott a svéd bajnok (7-6, 14. perc). A folytatásban egy darabig még szoros volt a mérkőzés, ám a szünetre elhúzott öt góllal a Szeged, amely 19-15-re vezetett 30 perc játék után.

A második felvonásban végig felszabadultan kézilabdázott a Pick, amely végül magabiztos teljesítménnyel nyerte meg a továbbjutás szempontjából fontos összecsapást. A mezőny legeredményesebb játékosa balszélső Källman volt nyolc góllal.