Fehérvári feltámadás Pakson

A Fehérvár a negyedik negyedben tetemes hátrányt ledolgozva hosszabbítást harcolt ki, majd a ráadásban diadalmaskodott a Paks vendégeként szerdán a férfi kosárlabda NB I középszakaszában, a felsőházban.

Az Atom  jól kezdte a meccset, hiszen végig kézben tartották a találkozót, bár túlságosan nagy előnyt nem tudtak maguknak kiharcolni. A harmadik etapban viszont kilenccel is el tudtak lépni, így talán már zsebben érezték a meccset.

A Fehérvár viszont időben kapcsolt, és az utolsó etapot 17-8-ra hozva döntetlenre mentették a meccset. A hosszabbításban mindössze 11 pont esett, és ebből nyolcat a vendégek szereztek, így a fehérváriak nyerték meg a találkozót.

Eredmények – férfi kosárlabda NB I

felsőház:
Atomerőmű SE-Alba Fehérvár 66-71 (13-11, 18-18, 24-17, 8-17, 3-8) – hosszabbítás után

alsóház:
FORTRESS Jászberény – Zalakerámia-ZTE KK 83-73 (27-13, 22-14, 21-23, 13-23)
EGIS Körmend – Pécsi VSK-PANNONPOWER 80-84 (22-13, 19-12, 21-38, 18-21)
Naturtex-SZTE-Szedeák – Falco-Trend Optika KC Szombathely 94-69 (20-12, 24-23, 25-12, 25-22)