Élet-Stílus

Szombati sporteredmények

admin
admin

2008. 10. 18. 22:04

Talmácsi Gábor a második helyről vághat neki a 125 köbcentisek versenyének a gyorsaságimotoros-vb Malajziai Nagydíján. A Forma-1-es Kínai Nagydíj időmérő edzésén a brit Lewis Hamilton érte el a legjobb köridőt. A spanyol bajnokság 7. fordulójában a Real Madrid 2-1-re legyőzte az Atléticót.

Autó-motor

Forma-1-es Kínai Nagydíj, Sanghaj
Időmérő edzés, rajtsorrend:
1. Hamilton (brit, McLaren) Q3=1:35.566
2. Räikkönen (finn, Ferrari) Q3=1:35.983
3. Massa (brazil, Ferrari) Q3=1:35.971
4. Alonso (spanyol, Renault) Q3=1:35.769
5. Kovalainen (finn, McLaren) Q3=1:35.623
6. Webber (ausztrál, Red Bull) Q3=1:36.238
7. Heidfeld (német, BMW) Q3=1:36.224
8. Vettel (német, Toro Rosso) Q3=1:35.752
9. Trulli (olasz, Toyota) Q3=1:36.104
10. Bourdais (francia, Toro Rosso) Q3=1:36.239
11. Piquet (brazil, Renault) Q2=1:36.029
12. Kubica (lengyel, BMW) Q2=1:36.503
13. Glock (német, Toyota) Q2=1:36.210
14. Barrichello (brazil, Honda) Q2=1:36.640
15. Rosberg (német, Williams) Q2=1:36.434
16. Coulthard (brit, Red Bull) Q1=1:36.731
17. Nakadzsima (japán, Williams) Q1=1:36.863
18. Button (brit, Honda) Q1=1:37.053
19. Sutil (német, Force India) Q1=1:37.730
20. Fisichella (olasz, Force India) Q1=1:37.739
3. szabadedzés:

1. Heidfeld (német, BMW-Sauber) 1:36.061
2. Hamilton (brit, McLaren-Mercedes) 1:36.135
3. Kubica (lengyel, BMW-Sauber) 1:36.150
4. Kovalainen (finn, McLaren-Mercedes) 1:36.324
5. Trulli (olasz, Toyota) 1:36.396
6. Rosberg (német, Williams) 1:36.427

Andrea Iannone élete első rajtelsőségét szerezte meg (motogp.com)

Andrea Iannone élete első rajtelsőségét szerezte meg (motogp.com)

Motorsport-vb
Malajziai Nagydíj, Sepang
125 kcm, a 2. időmérő edzés utáni rajtsorrend:
1. Iannone (olasz, Aprilia) 2:14.676
2. Talmácsi (Aprilia) 2:15.206
3. Webb (brit, Aprilia) 2:15.365
4. P. Espargaro (spanyol, Derbi) 2:15.676
5. Gadea (spanyol, Aprilia) 2:15.684
6. Olive (spanyol, Derbi) 2:15.860

250 kcm, rajtsorrend:
1. Aojama (japán, KTM) 2:06.893
2. Bautista (spanyol, Aprilia) 2:07.073
3. Simoncelli (olasz, Gilera) 2:07.109
4. Kallio (finn, KTM) 2:07.118
5. Wilairot (thaiföldi, Honda) 2:07.410
6. A. Espargaro (spanyol, Aprilia) 2:07.455
…16. Tóth Imre (Aprilia) 2:09.301

MotoGP, rajtsorrend:
1. Pedrosa (spanyol, Honda) 2:01.548
2. Rossi (olasz, Yamaha) 2:01.957
3. Lorenzo (spanyol, Yamaha) 2:02.171
4. Hayden (amerikai, Honda) 2:02.192
5. Edwards (amerikai, Yamaha) 2:02.245
6. Dovizioso (olasz, Honda) 2:02.836

Jégkorong

NHL, alapszakasz:
Anaheim Ducks-San Jose Sharks 4-0
New York Rangers-Toronto Maple Leafs 1-0 – b.
Ottawa Senators-Phoenix Coyotes 6-3
Columbus Blue Jackets-Nashville Predators 5-3
Buffalo Sabres-Vancouver Canucks 5-2
Calgary Flames-Edmonton Oilers 3-4
Los Angeles Kings-Carolina Hurricanes 4-3 – h.u.

Kontinentális-kupa
C csoport, 2. forduló:
Dunaújvárosi Acélbikák.Docler-Puigcerda (spanyol) 8-1

Kerékpár

Lombard körverseny, Varese-Como, 242 km:
1. Damiano Cunego (olasz, Lampre) 5:37:04
2. Janez Brajkovic (szlovén, Asztana) +24.0
3. Rigoberto Uran (kolumbiai, Caisse d’Epargne) +24.0

Kézilabda

Férfi BL, 3. forduló:
H csoport:
Pick Szeged-HC Zagreb (horvát) 30-36

Férfi KEK, 2. forduló, visszavágó:
Mersin (török)-PLER 26-23
Továbbjutott: a PLER, 58-55-ös összesítéssel.

Férfi kézilabdaliga:
Százhalombatta – Budapest Bank-Kecskeméti KC 27-27
Győrhő ETO-Mezőkövesd 21-21
Balatonfüred-Csurgó 28-27

Női Vk
Elődöntő:
Norvégia-Franciaország 24-21
Dánia-Németország 35-32

Kosárlabda

Férfi NB I:
Körmend-Hegyvidék 116-76

Női NB I:
BEAC-Újbuda – MKB-Euroleasing Sopron 62-91
Atomerőmű KSC-Szekszárd – Vasas-Csata 70-67

Labdarúgás

Bundesliga, 8. forduló:
Bremen-Dortmund 3-3
Frankfurt-Leverkusen 0-2
Köln-Cottbus 1-0
Hannover-Hoffenheim 2-5
Hertha-Stuttgart 2-1
Karlsruhe-Bayern München 0-1
Wolfsburg-Bielefeld 4-1

Hollandia, Eredivisie, 6. forduló:
Twente-Heracles 2-0
NAC Breda-Eindhoven 2-1
Roda-Heerenveen 2-2

Ligue I, 9. forduló:
Bordeaux-Toulouse 2-1
Caen-Grenoble 2-2
Monaco-Nice 1-2
Nantes-Saint-Etienne 1-0
Paris S.G.-Lorient 3-2
Lyon-Lille 2-2

NB I, 11. forduló:
Honvéd-Haladás 0-1
ZTE-Fehérvár 2-0
REAC-Kecskemét 0-1
MTK-Siófok 2-1
Kaposvár-Debrecen 0-1
Paks-Nyíregyháza 1-2

NB II, 11. forduló
Keleti csoport:
Cegléd-ESMTK 3-1
Vecsés-Bőcs 1-1
Kazincbarcika-Ferencváros 1-1
Baktalórántháza-Jászberény 4-2
Szolnok-Tököl 3-0
Nyugati csoport:
Budaörs – Integrál-DAC 2-1
Baja-Kozármisleny 1-3
FC Tatabánya-Győri ETO II. 3-0
Ajka-Dunaújváros 3-0
PMFC-Százhalombatta 3-0
Gyirmót-ZTE FC II. 1-0

Premier League, 8. forduló:
Middlesbrough-Chelsea 0-5
Arsenal-Everton 3-1
Aston Villa-Portsmouth 0-0
Bolton Wanderers-Blackburn Rovers 0-0
Fulham-Sunderland 0-0
Liverpool-Wigan 3-2
Manchester United-West Bromwich 4-0

Primera División, 7. forduló:
Atlético-Real Madrid 1-2
Espanyol-Villarreal 0-0

Serie A, 7. forduló:
Fiorentina-Reggina 3-0
Napoli-Juventus 2-1

Rögbi

Vb-selejtező:
Magyarország-Dánia 39-12

Sakk

Világbajnoki párosmérkőzés, Bonn
4. mérkőzés:
Anand (indiai)-Kramynik (orosz) 0.5-0.5
Az állás: Anand 2.5-1.5-re vezet
Az összecsapás 12 játszmából áll, az ötödik partira hétfőn kerül sor.

Tenisz

Férfi torna, Madrid
Elődöntő:
Simon (francia)-Nadal (spanyol, 1.) 3:6, 7:5, 7:6
Murray (brit, 4.)-Federer (svájci, 2.) 3:6, 6:3, 7:5

Női torna, Zürich
Elődöntő:
V. Williams (amerikai, 3.)-Ivanovics (szerb, 2.) 4:6, 6:3, 6:4
Pennetta (olasz)-M. Garrigues (spanyol) 6:3, 7:6

Vízilabda

Euroliga, 2. selejtezőkör, H csoport 3-4. forduló:
ZF-Eger – Hornets Kosice (szlovák) 10-2
ZF-Eger – VK Sibenik (horvát) 8-9
Hornets Kosice (szlovák)-Leonardo Oradea (román) 10-9

Euroliga, 2. selejtezőkör, F csoport, 3. forduló:
Domino Honvéd-Mariupol (ukrán) 16-4

LEN-kupa, 1. selejtezőkör, B csoport, 2. játéknap:
Uniqa-UTE – Montpellier (francia) 13-9

LEN-kupa, 1. selejtezőkör, G csoport:
Szeged-Beton VE – Steaua Bucuresti (román) 10-8

vissza a címlapra

Legfrissebb videó mutasd mind

Fotó: 24.hu / Bielik István
Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.