Az ítélet után öngyilkos lett a vásárhelyi taxirabló A tizennégy hónap börtön és a lelki gondjai elől a halába menekült. Vásárhely24 2014. 04. 17. 06:00 Belföld
Lilu: Anyukám sírva hívott, mert minden címlapon ott álltam, és oda volt írva, hogy „szopjatok le mind”