Hatalmas fejlődés előtt áll az év elején uniós tagországgá vált Románia tőkepiaca – vélik a legnagyobb budapesti tőzsdei forgalmat lebonyolító brókercég szakemberei. Az elemzők nagy potenciált látnak egyes bankpapírokban, az olajszektorban és bizonyos gyógyszercégekben, de vonzóak lehetnek a speciális alapként viselkedő SIF-ek is.
2007. 03. 30. 07:00