Gyenge, de a várakozásoknak megfelelő első negyedéves nyereségadatokat közölt a tőzsdei cégek döntő többsége, ennek ellenére a befektetőknek nincs okuk a rosszkedvre: a lapunk által megkérdezett elemzők szerint feltétlenül érdemes magyar részvényeket vásárolni, bár vélhetően nem azonnal.
2007. 05. 16. 07:00