A házban az elmúlt közel százhúsz évben nemcsak szabadkőművesek, de segítségre vágyó anyák és csecsemőik, munkakeresők, illetve a Jobbik egykori népfőiskolájának előadói, valamint hallgatói is megfordultak.
A legendák övezte mozgalom követői ugyan már évtizedek óta nem jártak a falai közt, de az épület mostanra sem veszítette el eredeti gazdájára utaló jeleit.