A szakértők szerint csak maroknyi ilyen égitestet ismerünk az egész világegyetemben, az pedig még ritkább, hogy egyazon bolygórendszerben kettőt is találnak.
Áprilisban 10 napot töltöttek az űrben a NASA Artemis-2 missziójának űrhajósai, ami idő alatt rengeteg fotót készítettek. Ezeket pedig most közzé is tették.
Szathmáry Lajos gasztronómus nevét kevesen ismerik Magyarországon, pedig kultikus étterme volt Chicagóban, készített vacsoramenüt a Fehér Házban és a NASA számára is.