A petrozsényi országos bányatársaság közleménye szerint a dolgozók egy hét múlva kapják meg az értesítő levelet, és április közepéig mind az 1600 személyt elbocsátják végkielégítéssel. A román bányaipar fellegvárának számító, főleg szénben gazdag Zsil-völgyében működő állami társaságnak jelenleg több mint 10 ezer alkalmazottja van. Romániában az idén januárban 8,1 százalék volt a munkanélküliségi ráta, miután [...]
2010. 03. 03. 10:51
