A Postás Szakszervezet elnöke a 24.hu megkeresésére elmondta, ő is csak a sajtóból értesült a bejelentésről. Abban azonban biztos, hogy ember feletti munka lesz kivinni az utalványokat még idén.
A miniszter tisztázni szeretne minden olyan kérdést, amely az elmúlt napokban a nyugdíjasoknak járó Erzsébet-utalványok kézbesítésével kapcsolatban felmerült.
Ömlik a brüsszeli pénz Magyarországra, de a jó világnak vége lesz 2020-ban. Hogy mi történik azután, senki nem tudja. Nézze meg, hogyan égetik el az ország felzárkóztatására kapott milliárdokat!