A kormány úgy növelné az adóbeszedés hatékonyságát, hogy a pénztárgépeket összekötné az adóhatósággal. A kereskedők támogatnák, ha így visszaszorítanák a feketézést, de azt szeretnék, ha a költségekbe az állam is beszállna.
2012. 10. 08. 15:08