Erőcsatár érkezett Diósgyőrbe A kettős állampolgárságú I’Imam Seydi 2+1 éves szerződést kötött a magyar élvonalba frissen feljutó miskolci labdarúgócsapattal. Dobos Sándor 2011. 07. 08. 09:46 Foci
„Köpködött, kártékony volt, és most pofátlanul visszajön tanítani” – keményen nekimentek az ELTE oktatói a volt államtitkárnak