Vád alatt a horvát volt kormánypárt exkormányfővel, pénztárossal A hatalommal való visszaélés címén vád alá helyezte a múlt vasárnapi választásokig Horvátországot vezető pártot és több politikust a zágrábi ügyészségi hivatal. Bódy Géza 2011. 12. 09. 17:27 Nagyvilág
8 fotó Minden fideszes kapcsolatát megmozgatta az ország egyik legmodernebb tehenészete, hogy kiderítsék, miért vágta át őket egy fideszes politikus