Ők nyerték a legtöbb állami pénzt Az Index szedte össze azt a 20 céget, amelyek a legtöbb pénzt nyerték el az állami közbeszerzéseken. A Közgép csak a harmadik. Oroszi Babett 2014. 04. 14. 13:04 Belföld
„Megkezdődött a visszaszámlálás” – berúgta az ajtót az El Niño, és hamarosan Magyarországra is elér a hatása