Csehország válogatottja magabiztosan, 5-0-ra győzte le a magyarokat a Puskás Ferenc Stadionban, legalábbis Jakub Kohár prágai színész-rendező elmélete szerint. Még a meccs előtt álmodott.
Michal Bilek, a cseh labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya a felkészülés szempontjából remek lehetőségnek tartja azt, hogy csapata pályára léphet szerdán a magyar válogatott ellen.