Nem kapja vissza az athéni olimpián szerzett aranyérmét a doppingvétséggel vádolt két magyar sportoló. A távirati iroda értesülése szerint a Nemzetközi Sportdöntőbíróság elutasította az olimpikonok fellebbezését.
2005. 04. 01. 15:34