(MTI Eco) A Paksi Atomerőmű Rt. (PA Rt.) csütörtöki rendkívüli közgyűlésén felmentette beosztásából Nagy Sándor vezérigazgatót , a közgyűlést követő igazgatósági ülés a vezérigazgatói feladatok ellátásával Baji Csaba igazgatósági tagot bízta meg. A jövőben a vezérigazgató felett az igazgatóság gyakorolja a munkáltatói jogokat, munkaszerződését az igazgatóság elnöke írja alá. A rendkívüli közgyűlés az igazgatósági tagok közül visszahívta Nagy Sánd
2001. 01. 25. 16:56