Egyre több hülye van az utcán Mióta bezárták a Lipótot, érdekesebbnél érdekesebb emberek mászkálnak Budapesten, és utaznak velünk, buszon, villamoson, mindenhol. Egy ilyen érdekes Király Dávid 2008. 07. 07. 15:30 Közélet