Szórakozás

A mi kis falunk három főszereplője is kiszáll a sorozatból

Nem lehet tudni, hogy visszatérnek-e még.

Szeptember elején indult A mi kis falunk hatodik évada, az október 2-i epizód után azonban szünetre megy. A folytatás időpontjáról még nincsenek konkrétumok, de az biztos, hogy a nézők a minden valószínűséggel csak jövőre folytatódó sorozatban már nem találkozhatnak három főszereplővel.

Kapcsolódó
Megszületett Bereczki Zoltán és Bata Éva kislánya
A színész elárulta a nevét is.

Bata Éva augusztus elején hozta világra első gyerekét, míg kolléganője Lovas Rozi a második babájával várandós, így ők a magánéleti teendőik miatt döntöttek a távozás mellett. Ezzel párhuzamosan Lengyel Tamás is eltűnik egy időre, hiszen karaktere története szorosan kapcsolódik a Lovas Rozi által megformált Erikáéval, továbbá egy másik sorozat főszerepét is forgatja már.

Ajánlott videó

Ha kommentelni, beszélgetni, vitatkozni szeretnél, vagy csak megosztanád a véleményedet másokkal, a 24.hu Facebook-oldalán teheted meg. Ha bővebben olvasnál az okokról, itt találsz válaszokat.

24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.