RTL Klub
Szórakozás

A mi kis falunk bakivideójában Lengyel Tamáson nevettek, ahogy eljátssza, hogy szülési fájdalmai vannak

Alig akarta abbahagyni, miután leállt a kamera.

Szombaton véget ért az RTL Klub műsorának, A mi kis falunk ötödik évada. Ahogy a korábbi szériáknál, most is készítettek egy bakivideót az évad legviccesebb jeleneteiről, melyek természetesen kimaradtak az epizódokból. A Fókusz riportjában a színészek arról is beszélnek, hogy melyikük a legszórakoztatóbb, de megnézhetjük azt a felvételt is, amiben Lengyel Tamás olyan átéléssel ordítva játssza el, hogy szülési fájdalmai vannak, hogy leesik a székről, a színészek pedig nem bírják ki nevetés nélkül a jelenetet. Mutatjuk a videót, amelyben mindezt megtekintheti:

Ajánlott videó

Ha kommentelni, beszélgetni, vitatkozni szeretnél, vagy csak megosztanád a véleményedet másokkal, a 24.hu Facebook-oldalán teheted meg. Ha bővebben olvasnál az okokról, itt találsz válaszokat.

24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.