Szabó Győző a minap maga sem tudja hogyan, de beszéd közben elharapta a nyelvét, ami csúnyán vérezni kezdett-olvasható a Bestben. Győző eleinte nem vette komolyan a sérülést, de a vérzés nem akart elállni, így a színész bement a kórházba. Az orvosok jobban látták összevarrni a sebet, emiatt Győző az orvos kérésére napokig nem beszélhetett. De ő nem bírta ki, így a seb bedagadt, ami borzasztóan kellemetlen érzés volt. Még az a szerencse, hogy a színésznek az elkövetkező néhány napban nincs előadása és fellépése, így jó van esélye a mihamarabbi gyógyulásra.
Szabó Győző nem is vette észre, hogy elharapta a nyelvét, csak akkor, amikor meglátta a vért. A sebét össze kellett varrni.
Ajánlott videó
TÉVÉMŰSOROK
A Konyhafőnök The Voice Házasodna a gazda X-Faktor Money or Love Város vs Vidék Tehetség első látásra Sztárban Sztár Leszek! Farm VIP Dancing with the Stars Hal a tortán Celeb vagyok, ments ki innen! Séfek séfe Szerencsekerék Konyhafőnök VIP Troll a konyhában Párharc Hazatalálsz The Voice Tippelj és vidd el Celebrandi Ütős ötös Love Island Gyertek át! Power of Love Mutasd a hangod! Az Árulók – Gyilkosság a kastélyban Éden Hotel Sztárbox LEGO Masters Kincsvadászok Az ugrás Házasság első látásra Next Top Model Hungary Ázsia Expressz 2024 Zsákbamacska The Floor - Csak egy maradhat A Kísértés Legyen Ön is milliomos! Kalandra fal! Sztárban sztár All Stars Cápák között A Nagy Duett
- 03:33 „Önvizsgálatot kell tartanom” – mondta az U21-es válogatott szövetségi kapitánya, miután kikaptunk Albániától
- 22:54 Yamalék nyerték a franciák elleni gólfesztivált a Nemzetek Ligája elődöntőjében
- 21:52 Döntött a kormány a szivárványzászlók részleges tilalmáról
- 21:38 Súlyos turbulenciába került a Ryanair gépe Németország felett, nyolcan megsérültek
- 21:38 A Fradi 4,7 milliárdot kaphat európai kupaszereplése után
- 21:30 Anyaúristen és meleg vámpír – kiket és hogyan ünnepel a Pride-antológia?
- 21:24 Megsarcolhatják a turistákat a norvég városok
- 21:20 Felügyelet nélkül hagytak egy síró kisfiút a kemenesmihályfai óvodában, miután nem sikerült átöltöztetni
- 20:47 Halász Judit azért nem énekli többé egyik dalát koncerten, mert több anya sírva fakadt rajta
- 20:32 Szalay-Bobrovniczky Kristóf: Katonához méltatlan a Szlava Ukrajini kifejezés egy ilyen helyzetben
- 20:27 Történelem a szemünk láttára: Üzbegisztán kijutott a focivébére
- 20:05 A nap legfontosabb hírei – 2025.06.05.
- 19:49 John Wick már csak egy kedves óvóbácsi, pedig Ana de Armas nélküle is boldogul
- 19:43 Nyíltan szidják egymást, vége van Trump és Musk barátságának
- 19:42 Elítélték a politikusok és bírók megölését tervező Posta Imrét és társait
- 19:06 Arcfelismerő rendszer is jöhet az egészségügyi intézményekben a munkaidő betartásának ellenőrzésére
- 20:32 Szalay-Bobrovniczky Kristóf: Katonához méltatlan a Szlava Ukrajini kifejezés egy ilyen helyzetben
- 15:17 HM-államtitkár: Ruszin-Szendi Romulusz kimondta, hogy Szlava Ukrajini!
- 19:43 Nyíltan szidják egymást, vége van Trump és Musk barátságának
- 14:25 Szja 1 százalék: kínos helyzetbe kerülhet a NAV Kocsis Máté bejelentése nyomán
- 14:05 „Ki kell mondanunk, amitől eddig féltünk” – kilátástalan a parajdiak helyzete
- 21:38 Súlyos turbulenciába került a Ryanair gépe Németország felett, nyolcan megsérültek
- 16:42 Epres Panni: Már nem kell az együttérzés, köszönöm
- 13:29 Ízekre szedték Brüsszelben az Orbán-kormány gazdasági programját
- 17:06 Minisztérium: ilyen hőmérséklet számít melegnek egy munkahelyen