Szórakozás

Bódi Sylvi a szakítás küszöbén

Bódi Sylvi hónapok óta csak telefonon és e-mailben tartja a kapcsolatot modell barátjával, Veréb Viktorral, aki Hongkongba ment dolgozni.

Leépülőben a szupermodell kapcsolata. Bódi Sylvi és barátja között alig kezdődött el valami, máris távkapcsolatra váltottak.

„A tűz már nem a régi, s így nehéz megmondani, lesz-e elég kitartás bennünk az újabb találkozásig”- nyilatkozta a Női napozónak a modell.

Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Olvasói sztorik