Újabb három csoportban fejeződtek be a küzdelmek a labdarúgó-világbajnokságon. Az I csoportban Norvégia és Franciaország küzdött az elsőségért, végül a legutóbbi ezüstérmes simán verte tartalékosan kiálló ellenfelét. A H csoportban Spanyolország egy potyagóllal ejtette ki Uruguayt, a csoport második helyét a Zöld-foki-szigetek válogatottja csípte meg, amely a 32 között Argentínával találkozik majd. A hajnali meccsek lüktető, élvezetes focit hoztak, Belgium végül megnyerte a csoportját, de Egyiptom is örülhet.
Élő
Ousmane Dembele három gólt szerzett.
Az Opta adatai szerint történelmet írt a szenegáliak támadója, Iliman Ndiaye az Irak elleni meccsen, igaz, elég speciális kritériumrendszer alapján dolgoztak a szakemberek, amikor eredményt hirdettek.
Aki azt mondja, hogy idehaza nincsenek jó meccsek, azok nem látták az OTP Bank Liga 22. fordulójában a Kecskemét–Haladás találkozót! Már a kezdés előtt sejteni lehetett, hogy jó kis csata lesz, hiszen két remek formában lévő együttes találkozott. Megint volt kihagyott tizenegyes, jogtalan tizenegyes, belőtt tizenegyes, sok helyzet, izgalom, és nyíltsisakos támadójáték az első perctől az utolsóig
2012. 04. 02. 17:33
Megszerezte nyolcadik gólját a svájci bajnokság jelenlegi szezonjában Vanczák Vilmos. A magyar válogatott védő a Grasshoppers elleni idegenbeli mérkőzés 45. percében egy jobb oldali szögletet követően nagy erővel fejelte a labdát az ötös sarkáról a bal felső sarokba. Az FC Sion a 36 pontos levonás miatt továbbra is nyolcpontos hátrányban van az osztályozós helyen álló Lausanne mögött, kilenc fordulóval a szezon vége előtt.
2012. 04. 02. 16:51
Az MTK 2-1-re nyert a Honvéd-MFA otthonában az U15-bajnokság első osztályának Nyugati-csoportjában, a huszadik fordulóban. A győztes gólt szerző Korozmán Kevin négyéves kora óta futballozik az MTK-ban, ahol november hónap legjobbjának választották. Már járt Liverpoolban, ahol belekóstolhatott az ottani futballéletbe.
2012. 04. 01. 20:54
u15
Csattanós választ adott a Debrecen azoknak, akik a közelmúlt gyengébb teljesítménye és eredményessége láttán tartós hullámvölgyet emlegettek. A DVSC az OTP Bank Liga 22. fordulójában 5-1-re verte saját otthonában az Újpestet, és a meccs jelentős részében gyakorlatilag az csinált, amit akart. A hajdúságiak a bajnokságban továbbra is veretlenek, és ezzel a fölényes sikerrel újabb lépést tettek az aranyérem megszerzése felé.
2012. 04. 01. 20:42
Olvasói sztorik