Forma-1

Oké, így telt Alonso hete, de hogy is?

Hatalmas balesetet élt túl múlt vasárnap a McLaren spanyol pilótája, de a humorérzéke megmaradt kétszeres világbajnoknak. Fernando Alonso csütörtökön hivatalos Twitter-oldalán írta le, hogyan telt az elmúlt pár napja.

Mindezt emojikkal.

Ha esetleg valaki rájön, pontosan mit üzent a versenyző, írja meg nekünk okvetlenül.

Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Olvasói sztorik