Dybalának 43 másodperc is elég a gólhoz

Szombaton az Inter valóságos erődemonstrációt tartott a Genoa ellen, így a Juventusnak is nagy szüksége volt a három pontra a késő esti, Cagliari elleni meccsen.

Icardi nélkül vágott egy ötöst az Inter
Irtózatos verést kapott a Genoa

Paolo Dybala nem is húzta az időt, az első percben – ha némi szerencsével is – vezetést szerzett.

A villámrajt ugyan önmagában nem volt elég, mivel Joao Pedro egyenlített. Sokáig azonban nem örülhettek a vendégek, Filip Bradaric öngóljával újra előnybe került a Juve. A végeredményt a második félidőben beállt Juan Cuadrado állította be egy kényelmesen lejátszott második félidő végén.

Még a címvédő meccse előtt lejátszották a Fiorentina-AS Roma találkozót is, ezen a hazaiak büntetőből szereztek vezetést az első félidőben, a 85. percben viszont Alessandro Florenzi egalizált, így 1-1 ponttal gazdagodtak a felek.