MADRID, SPAIN - SEPTEMBER 1: Sergio Ramos of Real Madrid celebrates 4-1 with Gareth Bale of Real Madrid, Karim Benzema of Real Madrid, Marcelo of Real Madrid  during the La Liga Santander  match between Real Madrid v Leganes at the Santiago Bernabeu on September 1, 2018 in Madrid Spain (Photo by David S. Bustamante/Soccrates/Getty Images)

Ronaldo nélkül is szárnyal a Real Madrid

2018. 09. 01. 22:38

A Real Madrid idei harmadik bajnokiját is megnyerte, az ellenfél (az áldozat) ebben az esetben egy madridi kiscsapat, a Leganes volt. Természetesen a Bajnokok Ligája címvédője már az első percektől uralta a meccset, és noha a vendégcsapat egy tizenegyesgóllal az első félidőben még tartotta magát, a második játékrészben jött az úthenger.

Julen Lopetegui csapata jól játszott, betalált a Cristiano Ronaldo távozása óta kiviruló Gareth Bale, duplázott Karim Benzema, és büntetőből Sergio Ramos állította be a végeredményt.

A Real három fordulót követően veretlenül, hibátlanul vezeti a La Ligát.