MOL Vidi: Rocchi játékvezető vagy vak, vagy zseni

A kérdés az: a szerda esti BL-meccsen az olasz játékvezető csúnyán belenyúlt a meccsbe, majd kompenzált, vagy mindkét esetben kiszúrta az alattomosságot?

A MOL Vidi szerda este a Groupama Arénában 2-1-es vereséget szenvedett a görög bajnok AEK Athéntól úgy, hogy Huszti Szabolcsot Gianluca Rocchi játékvezető a 23. percben azonnali piros lappal kiállította. Ezért:

A Vidi 12 perccel később kapott egy gólt, majd a második félidő elején még egyet (0-2), amikor az 53. percben Rocchi újra a zsebébe nyúlt. Ekkor a második görög találatot jegyző Bakasetast állította ki azonnali pirossal.  Ezért:

A kérdés az, amit a címben is feltettünk: Rocchi egy barom, aki Huszti kiállításával csúnyán belenyúlt a meccsbe, majd kompenzált, vagy zseniális szemű játékvezető, aki mindkét esetben kiszúrta az alattomosságot?

Őn szerint jogos volt Huszti és Bakasetas kiállítása?