Itt az első Nikolics-Rossi szópárbaj

2018. 06. 21. 16:54

Finoman kóstolgatja egymást a magyar labdarúgó-válogatott új szövetségi kapitánya és az amerikai futballbajnokság magyar gólkirálya,

Nemanja Nikolics tartja jó formáját, meg sem rezdült a magyarországi eseményektől, a kapitányváltástól és attól, hogy Marco Rossi úgy debütált szövetségi kapitányként, hogy az első riporteri kérdések egyike után üzent neki.

Nikolics Nemanjának üzent a magyar válogatott új kapitánya
Az olasz szakember odamondott a válogatottságot lemondó támadónak.

A Chicago Fire támadója válaszként gólt lőtt az Atlanta Unitednek (1-0) és találatával csapata bejutott az  a US Open Kupa negyeddöntőjébe (ez volt a harmadik gólja a kupában).

Eztán válaszolt a kapitányi nyilatkozatra facebook oldalán:

Tiszta szavak.

Budapest, 2015. augusztus 15.
Marco Rossi, a Honvéd vezetőedzője a labdarúgó OTP Bank Liga 5. fordulójában játszott Újpest FC– Budapest Honvéd mérkőzésen a Szusza Ferenc Stadionban 2015. augusztus 15-én.
MTI Fotó: Czeglédi Zsolt
Marco Rossi, a futballmagyar diktátor
Két napja még a világbajnokságról hiányolta a magyar válogatottat, most rajta múlik, lesz-e esélyünk négy év múlva kijutni: bemutatjuk a magyar labdarúgó-válogatott új szakvezetőjét.