Diego Simeonét kiröhögték a londoni szurkolók

Az Atlético Madrid edzőjének az Arsenal elleni Európa Liga-elődöntő első meccsén (1-1) borult el az agya, ami nagy derültséget váltott ki a hazai szurkolókból. A csütörtök esti londoni derbi nem úgy indult a vendégek számára ahogy azt eltervezték, Turpin játékvezető ugyanis már a 10. percben második sárgával leküldte a pályáról a madridiak szélső védőjét, a horvát  Vrsaljkót.

Tíz perc, két Atlético-kiállítás és őrület a végén
A francia Arséne Wenger arsenalos hazai pályán lejátszott utolsó európai kupameccsére az UEFA furcsa módon éppen francia játékvezetői hatost küldött.

Már ezt is nehezen bírta Simeone, de két perccel később játékosa, Lucas ellen elkövetett szabálytalanság után, a vétkes arsenalosnak sárga lapot követelve akkora hisztit csapott, hogy Turpin spori őt is kiállította, felküldte a lelátóra. Ezért:

Csoda hát, ha a spanyol kispad mögött ülő Arsenal-szurkolók hasukat fogva röhögtek és integettek Simeonén?

Persze a mérkőzés végeredményének (1-1) ismeretében nyugodtan kijelenthetjük: az nevet, aki a végén nevet.