Ibra duplával nyitott az MLS-ben, Nikolics ismét gólt szerzett

2018. 04. 01. 09:37

Zlatan Ibrahimovic pénteken érkezett meg a Los Angeles Galaxy csapatához, de szombaton máris két góllal mutatkozott be az észak-amerikai profiliga (MLS) alapszakaszában. A városi rangadón a Los Angeles FC a második félidő elején már 3-0-ra is vezetett, és 1-3 volt az állás, amikor a Manchester Unitedtől igazolt svéd csatár a 71. percben pályára lépett.

Ibrahimovic előbb a 77. percben kiegyenlített, amikor körülbelül 35 méterről átemelte a labdát az ellenfél kapusa fölött, majd a 91. percben közelről a hálóba fejelt, ezzel a Galaxy 4-3-ra győzött.

A magyarok közül ezúttal Nikolics Nemanja lépett pályára, ő végigjátszotta a Portland Timbers elleni mérkőzést és ő szerezte csapata első gólját az 50. percben. A Chicago kétszer egyenlített, 2-2 lett a vége.